35-річний мешканець Світловодська промишляв грабежем у Кіровограді

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 10 липня 2014, 15:39

  • visibility 2 перегляда

35-річний житель Світловодського району разом зі знайомим відібрав у двох кіровоградців гроші й особисті речі.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі УМВС в області.

Близько третьої години ночі працівники Управління державної служби охорони під час здійснення патрулювання одного зі скверів обласного центру почули крик про допомогу та негайно вирушили у відповідному напрямку.

До міліціонерів звернулися двоє родичів, 22 та 30 років, та повідомили, що кілька хвилин тому до них підійшли незнайомці, які вимагали віддати грошові кошти і мобільні телефони. Почувши відмову, зловмисники побили їх та відкрито заволоділи  грошима у сумі вісімсот гривень й mp3 плеєром.

Правоохоронці викликали потерпілим швидку допомогу та, отримавши прикмети кривдників, почали відпрацьовувати прилеглі вулиці. Зовсім неподалік працівники ДСО помітили схожого за описом чоловіка. У свою чергу, той, вгледівши працівників міліції, спробував утекти та сховатися у найближчому подвір’ї. Але всі намагання грабіжника виявилися марними.

Правоохоронці затримали зловмисника. У ході проведення зовнішнього огляду у чоловіка було виявлено викрадений плеєр.

На місце події прибула слідчо-оперативна група міськвідділу міліції.

Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини пригоди для винесення відповідного процесуального рішення та вживають заходи щодо встановлення особи іншого зловмисника.