Британія вже передумала направляти в Україну своїх військових

  • watch_later 26 лютого 2015, 05:12

  • visibility 16 переглядів

Британський прем'єр і глава міноборони країни розійшлися в думках щодо відправки військових в Україну.

Великобританія не направлятиме своїх військових в Україну, заявив у британському парламенті в середу міністр оборони Майкл Фаллон, передає Reuters.

Напередодні у вівторок британський прем'єр-міністр Девід Кемерон заявив у парламенті, що має намір направити навесні в Україні британських військових інструкторів. За його словами, Лондон спільно з Києвом повинні були розробити програму підготовки піхоти для забезпечення більшої витривалості військ.

"Ми не розгортаємо бойові частини і підрозділи в Україні і не будемо цього робити", - сказав Феллон у відповідь на питання про розгортання британських військових в Україні, що означало б поступове розширення діяльності в країні.

Тим часом, газета The Guardian повідомила в середу, що британське військове командування збирається "найближчими днями" направити в Україну 75 військових інструкторів.

"У найближчі дні 75 британських інструкторів приступлять до навчання (українських військових, - ред.) Процесам командування військами, тактичної розвідки, надання першої допомоги на полі бою, логістиці", - пише видання з посиланням на власні джерела в Міноборони країни.

За словами джерела видання, британські військові повинні були провести загальну оцінку рівня підготовки української армії, того, наскільки їй необхідно навчання і визначити, якого роду підготовка потрібна українським сухопутним військам.

Британські інструктор повинен розташовуватися "глибоко за лінією фронту", на західній Україні, пише видання. Це зроблено, щоб уникнути зіткнення з протилежною стороною конфлікту і потенційно можливих жертв у випадку такого типу контакту.

"Кореспондент"