Де цього літа відпочиватимуть українці?

  • watch_later 20 травня 2015, 17:03

  • visibility 19 переглядів

Левова частка українців, які вирішили відпочивати за кордоном, цього літа відправиться в безвізові країни або туди, де порядок їх отримання спрощений. 

"У ЄС змінюються правила видачі шенгенських віз, з 23 червня вимагають відбитки пальців, а значить необхідна особиста присутність людини в посольстві. Через турфірми тепер візу не оформиш. Тобто ми побачимо менше клієнтів в ці країни з міст, де немає візових центрів", - пояснив "Вістям" ситуацію комерційний директор Tez Tour Анрій Маслов.

Найбільшим попитом цього літа будуть користуватися курорти Туреччини, де путівка на сім днів коштує близько $ 500. Єгипет продається трохи гірше, хоча там розцінки починаються з $ 450. На третьому місці за популярністю у туристів Греція, де вартість путівки від 700 євро, зазначає Маслов.

"Непогано продаються автобусні тури до Болгарії, від 150 євро на людину. Тобто за 300 євро можна відпочити удвох", - розповів директор мережі «Поїхали з нами» Олег Кулик.

Четверте-п'яте місце в цьому році, за його припущеннями, можуть розділити Кіпр з Чорногорією (гаряче пропозиція - 300-350 євро з людини).

"Чорногорія - єдина безвізова для українців країна на всьому європейському Середземномор'ї. Напрямок повністю орієнтовано на наших туристів і має великий потенціал для розвитку. Тому ми в найближчі місяці прогнозуємо помітне зростання попиту на тури в цю країну", - розповів директор з продажу та маркетингу компанії TUI Ukraine Тарас Демура. 

Місцеві готелі надають знижки до 20%, щоб зробити відпочинок в Чорногорії доступним для українців. Розміщення в тризірковому готелі коштує 350 євро.