Екс-голову Кіровоградської РДА чи то хотіли підірвати, чи то не хотіли

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 24 червня 2014, 16:24

  • visibility 17 переглядів

Вибуховий пристрій спрацював у гаражі колишнього голови Кіровоградської райдержадміністрації Андрія Маліцького вночі з учора на сьогодні.

Про це 24 червня повідомили кілька кіровоградських ЗМІ з посиланням і на власні джерела, і на самого Маліцького.

За даними «Кіровоградської правди», у результаті вибуху «пошкоджені машина і деякі речі. Сам екс-очільник району не постраждав».

«Перша електронна» написала, що Андрій Маліцький зараз «бере участь у пошуку зловмисників, які вчинили замах».

Водночас прес-служба УМВС спростовує інформацію про вибух. У офіційному повідомленні, яке має у своєму розпорядженні Точка доступу, прізвищ не вказано, однак із контексту можна зрозуміти, що мова йде саме про Маліцького.

Наводимо це повідомлення повністю: «24 червня цього року близько 8:30 по лінії «102» до Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області звернувся місцевий житель з повідомленням про те, що, на його думку, належне йому гаражне приміщення намагалися підірвати.

На місце пригоди негайно виїхали слідчо-оперативна група та спеціаліст-вибухотехнік НДЕКЦ при УМВС в області.

Інформація про факт вибуху не знайшла свого підтвердження.

У результаті огляду місця події було виявлено відігнутим металевий лист покрівлі. На легковому автомобілі, який знаходився в гаражі, пошкоджень не виявлено, ознаки вибуху чи кіптяви так само відсутні.

За даним фактом проводиться перевірка».

Нагадаємо, за повідомленням прес-служби УМВС в області, опублікованому на Точці доступу раніше, працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС в області вилучили з гаража кіровоградця вибухові пристрої зразка часів Великої Вітчизняної війни.