Із таксофонів можна дзвонити безкоштовно (ФОТО)

  • Алла Зейферт
  • watch_later 22 травня 2014, 13:57

  • visibility 24 перегляда

З 1 травня до 30 листопада мешканці та гості України зможуть здійснювати безкоштовні дзвінки на місцеві фіксовані номери з майже 8 тисяч універсальних таксофонів компанії Укртелеком.

Інформація про такий маркетинговий хід Укртелекому є на таксофонах компанії, зокрема біля центрального відділення „Укртелекому” у Кіровограді, передає кореспондент Точки доступу.

Дзвінок на місцеві фіксовані номери буде надаватися на безкоштовній основі, тому немає необхідності у використанні таксофонних карток для здійснення цих дзвінків.

Сьогодні мережа Укртелекому нараховує майже 8 тисяч універсальних таксофонів, які надають й послуги як вихідних, так і вхідних дзвінків. А це означає, що дзвінки с таксофона на таксофон у межах міста і навіть району (смт, села, селища та інших населених пунктів у межах одного району) також не будуть тарифікуватися.

Таке маркетингове дослідження на дзвінки з таксофонів буде діяти з 1 травня до 30 листопада 2014 року. За результати його проведення компанія прийматиме рішення щодо доцільності продовження чинних тарифів.