Приклад для наслідування: «Велта» взяла на себе соціальні зобов’язання

  • Сергій Копотієнко
  • watch_later 19 лютого 2016, 16:00

  • visibility 117 переглядів

Компанія «Велта»  підписала з Новомиргородською міською радою меморандум про співробітництво. Цей  документ – основа для довготривалої спільної діяльності на благо міста.

– З обʼєктивних причин  ми не могли знайти порозуміння з попереднім головою міської ради, – коментує  після підписання меморандуму  генеральний  директор ТОВ ВКФ «Велта» Андрій Бродський. – Зараз ми бачимо конструктивну  роботу – йде виявлення проблемних зон міста, після цього «Велта» візьме на себе  декілька проектів для реалізації.  

Ми живемо у дуже  непрості часи, всі мають розуміти, що і бізнес, і влада, і прості громадяни – в  одному човні, тому або ми разом злагоджено працюємо й Новомиргород починає  змінюватися на краще, або цей човен розіб’ється об реальність і жоден з нас  буде не в змозі допомогти рідному місту, – підкреслив Андрій Вікторович. –  Компанія «Велта» наразі є першопрохідцем, підписаний меморандум – перший, проте  сподіваємось, що й інші бізнес-структури наслідуватимуть приклад компанії. 

– Ми вдячні соціально  відповідальному бізнесу за підтримку наших ініціатив, а компанії «Велта» та її  генеральному директору – особливо, адже вони завжди приходять на допомогу  першими. На сьогодні готуємо меморандуми ще з двома підприємствами, – зазначив  міський голова Ігор Забажан. – Які саме це будуть підприємства – зараз не  скажу, тільки зазначу, що вони розташовані на території Новомиргорода. А про  всі деталі співпраці ми повідомимо окремо. 

Також на зустрічі  наголосили, що дуже важливою є активність жителів міста, які прагнуть змін. Тож  після розробки програм розвитку міського голови та всіх відповідальних  бізнесів, що долучаться до цієї ініціативи, пропонується провести громадські  слухання, на яких люди зможуть ознайомитися з ходом реалізації проектів, і буде  детально розказано, що і за які кошти у місті зроблено. На громадських  слуханнях люди також зможуть виступити з ініціативою, що хотіли б зробити вони  – цілком можливо, що якісь з ініціатив активістів одержать підтримку від  інвесторів.

Олена Белінська