Рятувальники Кіровограда провели розважальну акцію для переселенців з АТО

  • Алла Зейферт
  • watch_later 20 серпня 2014, 16:12

  • visibility 1 перегляд

Рятувальники та волонтери провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для громадян, які переселилися до Кіровограда зі Східних областей.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі УДСНС в області.

Із близько 80 переселенцями, які мешкають у гуртожитку Кіровоградського національного технічного університету, спілкувалися фахівці психологічної служби Управління ДСНС, від яких жителі студмістечка могли отримат підтримку та дружню пораду.

Масу задоволення для дітей принесли виступи чергового караулу державної пожежно-рятувальної частини №2. Щойно сталася умовна пожежа, на місце події прибули рятувальники, які провели розвідку на місці події та виявили потерпілого. Його негайно перенесли на свіже повітря та переконалися, що життя хлопчика врятоване. Справжній шквал радості викликав у дітей дощ, який влаштували рятувальники. І маленькі, і найстарші разом з працівниками ДСНС спробували, як працює комбінований ствол.

Розглядали учасники акції і макети застарілих вибухонебезпечних предметів, які знешкоджують сапери на території області. Діти розпитували про особливості боєприпасів та засвоїли, що чіпати такі предмети не варто.

Конкурси «Бойовка», «Протигаз», «Влуч у ціль» не залишили жодного байдужого глядача. Діти брали участь у конкурсах разом з батьками, дідусями та бабусями, проте завжди перемагала дружба. За перемогу рятувальники вручали молодшим корисне для навчання приладдя, інформаційні брошури «Що варто знати юнацтву у непростий час», а старшим – «Дорожні карти для переселенця». Долучалися до конкурсів і студенти та жителі сусідніх будинків.

Від імені Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій рятувальники привітали волонтерів, які взяли участь у заході з Всесвітнім днем гуманітарної допомоги. Представники дитячої громадської організації «Флора» привезли для переселенців необхідні речі щоденного вжитку, а рятувальники допомогли перенести подарунки до кімнат.