Артем Стрижаков: Давайте змінимо нашу країну і місто разом

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 24 жовтня 2014, 13:18

  • visibility 20 переглядів

Кандидат у народні депутати, який балотується по кругу №99 (Кіровоград), Артем Стрижаков звертається до виборців та запевняє, що його обіцянки – реальні.

Про це йдеться у зверненні Стрижакова, текст якого має Точка доступу.

«За останній місяць активної передвиборчої кампанії втомилися всі - і в першу чергу ви, городяни. Всі навперебій твердили про чесні вибори, однак кіровоградці знову бачили традиційні брудні технології й чули десятки непідйомних, а часом, абсурдних і смішних обіцянок: від відродження фабрик до переносу міністерства АПК в Кіровоград.

Із самого початку я заявляв виборцям і говорю зараз - я не збираюся давати нереальних обіцянок для того, щоб будь-якими способами потрапити в парламент. Адже з цим обманом потім доведеться жити. Я намагаюся уникати штампів типу «Скасуємо депутатську недоторканність!» Усі кандидати кричать про це, а прийшовши в парламент із загальним для всіх гаслом, чомусь в єдиному пориві її не скасовують. За великим рахунком я за скасування недоторканності і буду голосувати за скасування. Але чи так це важливо для середнього кіровоградця? Як скасування недоторканності вплине на його життя? А ось перерозподіл податків на користь міського бюджету, розвиток малого та середнього бізнесу, сучасний підхід до вирішення проблем ЖКГ, благоустрій центру та околиць Кіровограда - вплинуть.

Поки мої опоненти займалися один одним, я продовжував працювати над своєю програмою, доповнювати її після десятків зустрічей із кіровоградцями і багато моментів почав втілювати в життя вже сьогодні, будучи кандидатом.

Зараз, як ніколи, країна потребує ефективного парламенту. Я глибоко переконаний, що у владу повинні йти молоді управлінці, які вже встигли досягти помітних результатів у житті. Я впевнений, що саме досвідчена молодь, яка пройшла певну управлінську практику і має свіжі думки і нові підходи до управління, буде кращим очищенням влади.

Сам вирішив йти в парламент самовисуванцем. Я хочу відповідати тільки за себе, свої дії, свої рішення. Тому я сам по собі, поза всяких партій. Я - це тільки я, Артем Стрижаков, кіровоградець, я тут народився, виріс, навчався, тут ростуть мої діти, тут мій бізнес. Я люблю Кіровоград, це мій дім, і я буду робити все, щоб він став краще, красивіше, зручніше.

Те, яким буде нинішнє скликання Верховної Ради, залежить тільки від вас. Обов'язково приходьте на виборчі дільниці і віддавайте свій голос за того, кого вважаєте гідним.

Голосуйте, як вам підказує картинка в конце обращения».

!img-12