Суд по транспортних тарифах перенесли на наступний тиждень

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 19 червня 2014, 17:11

  • visibility 9 переглядів

Судове засідання з розгляду позову про скасування рішення Кіровоградського міськвиконкому про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті перенесли на 24 червня, передає кореспондент Точки доступу.

Суддя Ірина Шевченко задовольнила прохання представника відповідача (Кіровоградського міськвиконкому) про перенесення судового розгляду. Причина — зміна позивачем («Центр співпраці та підтримки міжнародних проектів») позовних вимог. Одна з них — змусити вісник Кіровоградської міськради «Вечірня газета» опублікувати рішення міськради, яке скасовує назване рішення міськвиконкому.

Нагадаємо, громадська організація «Центр співпраці та підтримки міжнародних проектів» звернулася до суду з позовом до виконкому Кіровоградської міської ради про скасування рішення виконавчого комітету КМР від 29.09.2014 року № 232, яким затверджено нові тарифи на проїзд у міському громадському транспорті.

29 квітня Кіровоградський міськвиконком прийняв рішення про підвищення тарифів на проїзд у міському громадському транспорті: з 2 до 3 гривень у маршрутних таксі та з 1,25 до 1,5 гривні в тролейбусі.

Виконавчий комітет Кіровоградської міськради не підтримав проект рішення про зменшення вартості проїзду в маршрутках до 2,5 гривні на засіданні 18 червня.

Виконавчий комітет Кіровоградської міськради зібрався на повторне засідання сьогодні, 19 червня, на якому все ж ухвалив тимчасовий тариф на проїзд в розмірі 2,5 гривні.