Тепловики готуються зупинити котельню на селищі Новому

  • watch_later 28 листопада 2014, 16:01

  • visibility 58 переглядів

Керівництво КП «Теплоенергетик» хоче повністю припинити експлуатацію в 2015 році однієї з двох котелень в селищі Новому.

Про це Точці доступу повідомили в прес-службі підприємства.

– Наразі населений пункт обслуговують дві котельні, однак через активне впровадження автономного опалення, щоб в необхідній мірі опалювати всі підключені до центрального опалення соціальні об’єкти та житлові будинки, достатньо й однієї, – зазначається у повідомленні.

Таким чином тепловики хочуть зупинити роботу старої котельні, яка раніше обслуговувала частину селища, виробничі потужності та психіатричну лікарню, а зараз працює лише на забезпечення потреб населення.

За попередніми підрахунками це дозволить економити щорічно до 1000 кубічних метрів природного газу, електроенергію та 400 тисяч гривень та на зарплатні персоналу. Однак, щоб друга котельня працювала ефективніше, необхідно замінити тепломережі селища, адже при побудові котельні використовували труби значно більшої потужності, ніж необхідно для забезпечення теплопостачання в даний час.

Також через розповсюдження автономного опалення довжину мереж необхідно скоротити з десяти кілометрів до менш, як трьох. Скільки коштуватиме така заміна поки невідомо.