Заваллівський графітовий комбінат відзначив 80-річчя

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 13 листопада 2014, 13:04

  • visibility 83 перегляда

ПАТ «Заваллівський графітовий комбінат» відзначив 80-річчя від дня заснування підприємства вчора, 12 листопада.

Привітав колектив заводу голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, голова постійної комісії обласної ради з питань промисловості, інноваційно-інвестиційного розвитку, енергоефективності, транспорту та комунікацій Равіль Агліулін і радник голови обласної державної адміністрації Микола Сухомлин.

Голова обласної ради зазначив, що якби всі підприємства працювали б так ефективно, то не було б проблем із надходженнями до бюджету і в соціальній сфері.

- Унікальну продукцію, яку ви виробляєте, ви маєте можливість реалізовувати і тим самим розвивати своє підприємство. Бажаю успіхів у роботі, щоб усі плани керівництва щодо подальшого розширення підприємства і створення нових робочих місць втілилися в життя, - побажав присутнім голова обласної ради.

Олександр Чорніованенко зауважив, що завдяки ефективній роботі не тільки керівництва підприємства, а й трудового колективу, останніми роками Україні вдалося посісти 7-ме місце у світі з видобутку графіту.

Голова облради вручив окремим працівникам заводу відзнаки обласної ради, а також зачитав і передав колективу привітання Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова.

ПАТ «Заваллівський графітовий комбінат» є монополістом у сфері виробництва природнього графіту та випуску графітової продукції на території України та європейської частини СНД. Основним видом продукції підприємства є руда графітова, камінь бут. Графіт виробництва ПАТ «Заваллівський графітовий комбінат» знаходить застосування в різних галузях промисловості. Підприємство виготовляє понад 25 різних марок графіту з вмістом вуглецю від 85% до 99,95% та крупністю від 4 до 200 мкм, також колоїдно-графітові препарати та мастильно-охолоджуючі рідини на основі графіту.

Завдяки практично ідеальній кристалічній структурі, заваллівський графіт за складом домішок і легкості їх видалення є одним із найдосконаліших матеріалів даної групи і високо котирується на міжнародних ринках. Партнерами підприємства є найбільші металургійні, ливарно-механічні, машинобудівні заводи та комбінати країн СНД, Західної та Східної Європи, Японії та Америки.

За матеріалами сайту облради.