Десантник Олександр Пономарьов отримав орден «За мужність»

  • Алла Зейферт
  • watch_later 2 серпня 2014, 18:07

  • visibility 66 переглядів

Президент Петро Порошенко відвідав Головний військово-медичний клінічний центр, де перебувають на лікуванні військовослужбовці, які отримали поранення у антитерористичній операції на Донбасі, та вручив їм державні нагороди.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Президента.

Президент високо оцінив внесок аеромобільних військ в успіх антитерористичної операції у Луганській та Донецькій областях. «Весь український народ пишається тим, як десантні бригади – 25-а, 79-а, 80-а та 95-а – виконують свої військові завдання. Десантники завжди там, де важко. Всі наші штурмові операції здійснені їх силами», - заявив Глава держави.

Петро Порошенко поцікавився потребами військовослужбовців та доручив забезпечити їх всім необхідним для лікування та реабілітації, зокрема, протезами.

Президент вручив орден «За мужність» III ступеня старшому сержанту Олександру Пономарьову з Кіровограда, який у бою під містом Красний Лиман Донецької області, будучи пораненим, не припиняв вогонь та забезпечив розгортання основних підрозділів.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня з рук Президента отримав лейтенант Олександр Чорпіта, який був поранений у бою в місті Лисичанськ Луганської області, відмовився від евакуації та продовжував розміновувати фугаси.

Орден «За мужність» III ступеня вручено солдату Юрію Весельському, пораненому у місті Слов’янськ Донецької області, який при конвоюванні вантажу потрапив у засідку. Незважаючи на поранення, продовжував керувати боєм та здійснював евакуацію особового складу і техніки.

Солдат Сергій Ільніцький отримав з рук Президента орден «За мужність» III ступеня за те, що при виконанні завдання на кордоні у Луганській області, незважаючи на поранення, забезпечив доставку боєприпасів.

Старший сержант Сергій Козак нагороджений орденом «За мужність» III ступеня за те, що при конвоюванні вантажу у місті Добре Донецької області, попри поранення, продовжував керувати боєм і зміг евакуювати особовий склад та техніку.

Нагадаємо, десантник із Кіровограда Олександр Пономарьов дивом вижив після тяжкого поранення в зоні АТО. Прикутий до ліжка, під крапельницею, просто в Госпіталі Олександр одружився зі своєю коханою дівчиною Оленою. Допомогу пораненому збирали львівські митці та небайдужі кіровоградці.