Де у Кропивницькому можна вивчити з нуля або «підтягнути» іноземну мову (ФОТО)

  • Ольга Проценко
  • watch_later 10 квітня 2018, 19:30

  • visibility 753 перегляда

У наш час бажання заробляти більше й підніматись кар’єрними сходами державних установ мотивує знати досконало, як мінімум, рідну українську мову. Знання ж іноземних підніме вашу вартість на ринку праці в кілька разів. Між тим, після отримання безвізового режиму українці почали більше подорожувати. У будь-якій точці земної кулі можна відчувати себе комфортно і впевнено, якщо ви знаєте, як донести свою думку оточуючим. Володіючи іноземними мовами, ви завжди зможете уточнити дорогу, дізнатися цікаву інформацію, не залишитися голодним.

Тож якщо ви підзабули шкільну програму, маєте бажання та кошти опанувати, або поліпшити знання іноземних мов, Точка доступу підготувала підбірку відповідних курсів, існуючих у Кропивницькому.

#1

«Britannica» (англійська, німецька)

В своїй роботі школа використовує комунікативну методику, яка обіцяє за допомогою найбільш ефективних і швидких способів дозволити нам заговорити іноземною мовою.

Ми спеціально створили під кожну категорію слухачів програми, які містять найважливіше для того, щоб по закінченню курсу не виникло відчуття даремно витраченого часу, зусиль і коштів. Наші методики викладання засновані на міжнародних стандартах Оксфордського і Кембриджського університетів, тому навчання буде комфортним для тих, хто починає вивчення англійської з нуля, і для тих, хто хоче підтягнути англійську швидко, – розповідає Лариса Якупова, представниця  «Britannica».

Навчання проходить тільки в невеликих групах або індивідуально.

Вартість сягає від 60 грн./год для дітей та від 100-130 грн/год – для дорослих.

Крім постійних груп, школа пропонує додаткові можливості – участь в розмовних клубах (Speaking Club) з викладачами-носіями мови, перегляд фільмів англійською з подальшим обговоренням (Cinema Club), ресурси власної бібліотеки – все для досягнення вами найкращого результату.

#2

Майстерня іноземних мов "J&T"(англійська)

У іноземній майстерні можна опанувати чи підвищити рівень знань можна лише з англійської. Навчання проводять у групах, які діляться за віком (для дітей від 4 років, школярів до 11 класу та доросла) та за рівнем знань.

Кожен приходить до нас з різних причин, чи то для роботи, міграції, подорожей, здачі ЗНО, або ж просто є бажання розвиватись та вчитись новому. Під час першого візиту всі проходять анкетування, під час якого ми визначаємо рівень знань, за яким потім розподіляємо по групам, щоб було комфортно навчатись. Тривалість курсу є індивідуальною. Заняття проходять по годині двічі на тиждень. Вартість для дітей – 395 грн за місяць, дорослих – 450 грн\міс., – розповідає представниця "J&T".

#3

 «la Parole» (англійська та французька)

За 10 років існування школи в Кропивницькому велика кількість студентів вже опанували навички спілкування іноземними мовами. Хтось, підтягнувши знання, поліпшив якість життя, знайшовши більш оплачувану роботу, хтось здав міжнародні іспити і поїхав вчитися в іншу країну, хтось переїхав жити за кордон назавжди.

Як займатися:

  • індивідуальні курси: французька за 8 занять – 1200 грн. (вартість одного заняття – 150 грн.);
  • англійська за 8 занять – 960 грн. (вартість 1 заняття – 120 грн.);
  • міні-групи (за умови набору): французька – 720 грн., англійська – 680 грн.

Тривалість курсу визначається індивідуально, залежно від цілей і завдань у вивченні мови.

#4

«OsvitaРol» (польська)

Якщо плануєте навчатись у Польщі, то освітня програма «ОсвітаПоль» проводить підготовчі курси польської мови у Кропивницькому для вступу та навчання у вищих навчальних закладах цієї країни, трудової еміграції та отримання "Карти поляка".

Курси початківці можуть обирати, керуючись наявністю вільного часу.

  • "Інтенсивний" – 24 заняття по 100 хвилин  протягом 2 місяців;
  • "Зручний" – 24 заняття по 100 хв. розтягнути на  3 місяці;
  • "Суботній" (для тих у кого мало вільного часу) – 12 занять по суботам по 200 хв. протягом 3 місяців.

Всі три курси коштують по 2400 грн.

#5

Бібліотека для юнацтва (англійська)

Для тих, кому необхідно підтягнути знання англійської, але курси не по кишені, у Кропивницькій бібліотеці для юнацтва бажаючим безкоштовно допоможуть волонтери.

Там два англомовних волонтери, і ти з ними спілкуєшся. Для того, щоб хоч трохи розуміти їх, необхідно знати. При цьому там і школярі, і дорослі, всі з різним рівнем володіння англійською.

Збираються о 16:00 год. щосереди та щоп'ятниці. На курси ідеш за умови, що запишешся до бібліотеки – це 12 гривень коштує, – ділиться відвідувачка курсу Ірина.

P.S. Якщо редакція Точки доступу випадково пропустила якісь із курсів, просимо писати про це в коментарях під цим матеріалом, і ми обов'язково додамо докладну інформацію про них.