День поля на Кіровоградщині: авіашоу, стронгмени та дитячий аукціон (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 27 липня 2018, 19:00

  • visibility 957 переглядів

Сьогодні, 27 липня, в селі Федорівка Кіровоградського району святкували День поля, присвячений холдингу ВК «Технополь».

Про це з місця події інформує кореспондент Точки доступу.

На учасників дійства чекала насичена програма: літня школа «Форсаж» показала неймовірне авіашоу, а силачі взяли участь у чемпіонаті з армреслінгу та показали неймовірне шоу стронгменів.

Для найменших гостей свята підготували різноманітні атракціони. А розважали їх веселі аніматори.

Крім того, в цей день було проведено тихий аукціон дитячих робіт. Два місяці тому холдинг ВК «Технополь» оголосив про творчий конкурс серед вихованців Старосотського дитячого обласного протитуберкульозного санаторію, що в Олександрівському районі. На участь у конкурсі діти подали малюнки, вироби з пластиліну, паперу, тканини, бісеру. Всього було понад 50 робіт. Всі необхідні матеріали дітям надавалися.

Сьогодні ж відбулася виставка робіт. Також під час тихого аукціону кожен бажаючий міг придбати будь-яку творчу роботу. Всі зібрані кошти з головної сцени передадуть представнику санаторію й витратять на потреби вихованців.

Також на день народження компанії запросили народну артистку України Наталію Бучинську та гурт «ТІК». На завершення всіх очікує святкова дискотека.

Довідково. ВК «Технополь» – завод, де виготовляють сучасні культиватори серії АК, борони гідравлічні, борони роторні та подрібнювачі, що підходять для будь-якого виду грунту та працюють в будь-яких кліматичних умовах.

Детальніше – у фоторепортажі Олександра Козловського