Десантник із Кіровограда Олександр Пономарьов, який дивом вижив після тяжкого поранення в зоні АТО, лікується в київському шпиталі й потребує подальшого лікування за кордоном.

Про це йдеться на сторінці «Волонтерська сотня» у facebook.

Кіровоградець, який уцілів після пострілу снайпера, потребує лікування за кордоном... (фото 1)Кіровоградець, який уцілів після пострілу снайпера, потребує лікування за кордоном... (фото 2)

«Сашко отримав тяжке поранення під Червоним Лиманом, виконуючи завдання у складі розвідгрупи. Снайперська куля пройшла через бік, незахищений бронежилетом, пробила ребра, легеню, пошкодила хребет і вийшла через інший бік. Вже будучи тяжко пораненим і паралізованим, Сашко продовжував відстрілюватись. Групі чудом вдалося відбити напад бойовиків. І також чудом хлопець вижив. Вертольотом його евакуювали до Харкова, а звідти – до Київського військового госпіталю», - йдеться в повідомленні.

«Вже у Києві сталося ще одне чудо. Прикутий до ліжка, під крапельницею, просто в Госпіталі Олександр одружився зі своєю коханою дівчиною Оленою. Олена говорить про свого чоловіка так: «Є багато добрих людей на світі. Але наскільки порядної і світлої людини як Сашко я не зустрічала ще ніколи. Кілька років тому Сашко повернув мене до життя і тепер я поверну життя йому. Він буде ходити, бо я страшенно його люблю!»

Давайте разом допоможемо Сашкові і Олені, щоб ця казка мала щасливий кінець! Нам треба зібрати понад 100 тисяч доларів і відправити Олександра Пономарьова в Ізраїль на лікування та реабілітацію, щоб дати шанс молодому чудовому хлопцеві відновитись і жити повноцінним життям.

Ми збираємо кошти на рахунок дружини Олександра Пономарьова Олени.

Ось реквізити для переказу коштів:

Карта ПриватБанку:

5168 7572 5335 6457

Отримувач: Пономарьова (Прусовська) Олена Володимирівна

Рахунок для платежу: 29244825509100

МФО 305299

ЄДРПОУ 14360570

ІПН: 3157523441

Контактний телефон Олени: 093-362-25-52».