На Кіровоградщині збудують казарми для контрактників (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 13 березня 2018, 11:30

  • visibility 160 переглядів

Цього року у Кiровоградськiй, Миколаївськiй, Одеськiй та Вiнницькiй областях планується зведення чотирьох десяткiв казарм покращеного типу для вiйськовослужбовцiв-контрактникiв, а також капiтальний ремонт тринадцяти їдалень для органiзацiї харчування за новими стандартами.

Про це повiдомляє "Народна армiя".

Одним з наймасштабнiших проектiв  є будiвельний майданчик на територiї вiйськового мiстечка Дачне-2, де зводиться комплекс споруд для пiдроздiлiв морської пiхоти.

Як розповiв головний iнженер Пiвденного територiального квартирно-експлуатацiйного управлiння полковник Юрiй Пiдгаєцький, у мiстечку вже готовi одна казарма на 280 вiйськовослужбовцiв строкової служби, медичний пункт, котельня з новим газовим обладнанням. Завершується ремонт триповерхового гуртожитку на 120 мiсць для офiцерського складу.

Також пiдрядники продовжують роботи зi зведення двох казарм покращеного типу для вiйськовослужбовцiв-контрактникiв, їдальнi на пiвтисячi мiсць, спортивно-оздоровчого комплексу, прокладають новi комунiкацiї, займаються благоустроєм територiї.

Роботи в мiстечку планують завершити до кiнця поточного року завдяки застосуванню в будiвництві основних споруд технологiї зведення металевих каркасiв, якi обшиваються спецiальним утеплювачем — «сендвiч-панелями». При цьому казарми для розмiщення за плануванням та обладнанням стануть гуртожитками, в примiщеннях яких будуть створенi всi необхiднi умови, щоб вiйськовослужбовцi могли вiдпочити пiсля служби, почувати себе комфортно, як у звичайному житловому будинку.

Читайте також: За місяць у Копивницькому «здадуть» казарму для спецпризначенців

Читайте нас у Telegram та FacebookПідписуйтесь на наші сторінки та будьте в курсі останніх новин.