«Основа» в Кропивницькому співпрацюватиме з переселенцями (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 9 серпня 2018, 17:50

  • visibility 129 переглядів

У Кропивницькому ГО «Об’єднання переселенців «Квітень – 2014» та обласна організація політичної партії «Основа» підписали Меморандум про співпрацю сьогодні, 10 серпня.

Про це інформує кореспондент Точки доступу.

Відповідно до умов Меморандуму сторони домовилися об’єднати зусилля та спільно розпочати дії по вирішенню проблем соціальної адаптації та реінтеграції ВПО в місцеві громади та працювати в напрямку залучення коштів міжнародних, місцевих установ та організацій задля підтримки ініціатив ВПО.

В наших подальших планах працювати над тими пунктами, які зазначені в Меморандумі. Надалі ми лобіюватимемо всі питання внутрішньо переміщених осіб в адміністрації. На підставі цього документу також зможемо робити запити, звернення, й з’ясовувати, на якому етапі знаходяться вирішення питань. Одним із наших пріоритетів буде допомога цим людям, - зазначила Людмила Салоїд, голова ради Кіровоградської ООПП «Основа».

Ганна Макада, голова ГО «Об’єднання переселенців «Квітень – 2014», розповіла, що завдяки ПП «Основа» 5 дітей-переселенців на 21 день відправилися на відпочинок у санаторій Пущі-Водиці. Кілька тижнів тому батьки звернулися до Андрія Ніколаєнка з проханням компенсувати частину вартості путівки, оскільки не мали цих коштів. Представники політичної партії допомогли реалізувати дитячу мрію й зараз малеча вже насолоджується відпочинком.

Читайте також: У Кропивницькому партія «Основа» презентувала програму демократичного перезавантаження України (ФОТО)

Підписання Меморандуму про співпрацю