Прем’єр-міністр Гройсман приїхав на будівництво знам’янської об’їзної (ФОТО)

  • Ольга Зима
  • watch_later 12 жовтня 2017, 15:45

  • visibility 722 перегляда

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман проконтролював хід виконання робіт на будівництві автомобільної дороги загального користування місцевого значення в обхід м. Знам'янка сьогодні, 12 жовтня.

Таку інформацію з місця події передає кореспондент Точки доступу.

Як повідомив начальник служби автомобільних доріг в області Вадим Коюденко, кошторисна вартість об'єкта становить 142 млн грн. Роботи було розпочато в 2011 році, але вже наступного їх «заморозили» через відсутність коштів.

Цьогоріч роботи виконуються завдяки трьом джерелам фінансування (кредитні гроші, державний та обласний бюджети). На даному етапі виконано 55% від запланованого, завершено земляні роботи. Нині тут укладають піщано-щебеневу та асфальто-бетонну суміші. Здати об'єкт планують 10-15 грудня нинішнього року.

Маємо надію, що до цього часу встигнемо. Завадити зможуть хіба що погодні умови, – наголосив Вадим Коюденко.

За його словами, гарантійний термін, обіцяний підрядником – 10 років:

Ця дорога є дуже важливою – у Знам'янці сходяться 3 траси державного значення. Тут планується рух 8 тисяч одиниць на годину. Вона повністю позбавить Знам'янку від вантажних автомобілів. Загальна довжина побудованого шляхопроводу становитиме 10,4 км. Під час робіт використовуються сучасні технології.

Хід будівництва об’їзної доpоги пpокоментував Пpем’єp-міністp Укpаїни Володимиp Гpойсман.

Радий почути, що роботи з будівництва ведуться за планом і проблем немає. Дорога буде побудована вчасно. Для мене було важливим завданням підняти будівництво доpіг і ми його підняли. Й pадянську погоню за тисячами кілометpів ми pобити не будемо, будемо класти асфальт якісно й у ті погодні умови, які це дозволятимуть, – наголосив глава Кабміну.

Читайте також: Які проекти на Кіровоградщині реалізують за кошти державної субвенції (ПЕРЕЛІК)