Реконструкція водогону в Кропивницькому на фінальному етапі: півміста залишається без води (ФОТО)

  • Олександр Козловський
  • watch_later 8 серпня 2018, 12:55

  • visibility 1713 переглядів

У Кропивницькому тривають роботи з реконструкції водогону за проектом ОКВП «Дніпро-Кіровоград». Сьогодні, 8 серпня, журналістам показали, як відбуваються роботи з його перепідкдючення та заміни арматури.

Про це інформує кореспондент Точки доступу.

Директорка міського водоканалу Валентина Давидчук розповіла, що загальна протяжність водогону буде понад 4,5 км - від скверу «Катюша» до річки Інгул.

Роботи виконуються саме в літній період. Їх не можна виконувати в той час, коли працюють котельні, тому що можна заморозити теплові мережі, - зауважила Валентина Миколаївна.

Вона зазначила, що даний водогін було збудовано ще в 1973 році, а термін експлуатації старої труби був усього 20 років. Вона ж прослужила подвійний термін. Зараз її замінюють на пластикову. На неї виробник дає гарантію в 50 років.

Роботи по реконструкції мають завершити завтра до вечора й до 15-ї години 10 серпня увімкнути воду. Завтра ж розпочнеться промивка й заповнення мереж.

Це досить складна робота. Вона потрібна для того, щоб дати якісну воду населенню, - резюмувала Давидчук.

Нагадаємо, вчора, 7 серпня, розпочалося перепідключення мережі новозбудованої ділянки водогону по вулиці Лєрмонтова, від вулиці Короленка до вулиці Сивашської. Відтак без води залишалася Лівобережна частина Кропивницького.

Читайте також: «Дніпро-Кіровоград» опублікував нові тарифи на воду