Серійні крадії з Запоріжжя накрали у кропивничан на майже 2 млн грн

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 31 липня 2018, 17:25

  • visibility 96 переглядів

На Кiровоградщинi завершили  досудове розслiдування у кримiнальному провадженнi щодо двох мешканцiв м. Запорiжжя, на рахунку яких понад 30 епiзодiв крадiжок з помешкань жителiв Кропивницького.

Як повiдомили у прес-службi прокуратури Кiровоградської областi, досудове слiдство встановило, що зловмисники протягом двох рокiв систематично здiйснювали крадiжки з помешкань на територiї Кропивницького. У квiтнi поточного року зловмисникiв затримали пiсля скоєння чергового злочину.

У ходi слiдства довели причетнiсть крадiїв до 32 злочинних епiзодiв. Пiд час санкцiонованих обшукiв за мiсцем тимчасового та постiйного мешкання затриманих, правоохоронцi вилучили чималу суму грошових коштiв постраждалих, технiки, золотих виробiв та iнших речових доказiв.

Збитки, завданi злочинними дiями пiдозрюваних, за попереднiми пiдрахунками становлять понад 1,7 млн грн.

Вказаним особам вручили обвинувальний акт у вчиненнi кримiнальних правопорушень передбачених ч. 3, 4 ст. 185 (крадiжка, вчинена повторно, поєднана з проникненням у житло, вчинена за попередньою змовою групою осiб, у великих розмiрах) Кримiнального кодексу України.

Наразi досудове розслiдування завершили, обвинувальний акт направлено на судовий розгляд для розгляду по сутi. Обвинуваченим продовжили запобiжнi заходи у видi тримання пiд вартою.

Читайте також:  У зоні бойових дій загинув військовий із Кіровоградщини (ФОТО)