Стало відомо, які новації чекають на першокласників Кіровоградщини

  • Оксана Березовська
  • watch_later 19 лютого 2018, 14:10

  • visibility 828 переглядів

З 1 вересня 2018 року на Кіровоградщині 500 перших класів розпочнуть навчання за новими стандартами освіти. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко під час відвідин НВО №25, де реалізується пілотний проект нової української школи.

Таку інформацію передає кореспондент Точки доступу з місця події сьогодні, 19 лютого.

За інформацією посадовця, для реалізації освітньої реформи, яка стосуватиметься учнів перших класів, планується закупити в кожну школу сучасне обладнання – комп'ютери та мультимедійні дошки. Крім того, в області буде створено три тренінгові центри для навчання новим підходам учителів молодших класів. Їх планують відкрити у Голованівську, Олександрії та Кропивницькому, на це виділять 800 тис. грн.

Завдання кожного вчителя – навчитися і не боятися використовувати у своїй роботі нову апаратуру. Вона потрібна для того, щоб діти краще сприймали інформацію, – розповів Сергій Коваленко.

Нагадаємо, за новими стандартами, обсяг домашніх завдань зменшиться, а час на розвиток особистості й активну діяльність навпаки, збільшиться. Крім того, зміняться методи, зміст навчання та середовище (класна кімната перетвориться на простір для творчого розвитку дітей). Ці зміни стосуватимуться виключно тих дітей, які цього року йтимуть у перший клас.

Читайте також: Нова освіта на Кірoвoградщині: як зміниться життя вчителів та учнів (ІНФОГРАФІКА)