Цапюк розпускає фракцію ПР і приєднується до Ларіна

  • Людмила Макей
  • watch_later 19 червня 2014, 12:33

  • visibility 17 переглядів

Олександрійський міський голова Степан Цапюк прийняв рішення розпустити фракцію Партії регіонів у міськраді та приєднатися до нового політичного проекту Сергія Ларіна.

Про це Точці доступу повідомив Степан Цапюк.

- Основна причина такого рішення — ми сподівалися та те, що керівництво Партії регіонів таки дасть оцінку подій в Україні. Що до ПР увійдуть нові люди, які будуватимуть політику, програму партії, роботу з регіонами на демократичних засадах. Ми цього не побачили. Для проведення виборчої кампанії ми повинні були отримати «добро» з центру, а наша справа — лише роздати листівки, поставити намети «де ми вам скажемо». Тобто була знівельована роль партійних організацій та перебільшена роль центру.

Сьогодні організована нова політична структура, яка будує свою діяльність зовсім по-іншому. Вона дає більше прав парторганізаціям. Тому ми прийняли рішення розпустити фракцію в міській раді. Ми не бачимо перспективи в подальшому співпрацювати з керівництвом, яке сьогодні очолює ПР. Бачимо перспективу саме в новій структурі, яку створив Сергій Ларін. Ми з ним давно працювали і прекрасно розуміємо, що це ефективний керівник, перспективний політик, який працював на благо області.

Нагадаємо, Сергій Ларін та Степан Цапюк у різні роки очолювали обласний осередок Партії регіонів. Нещодавно Ларін, якого виключили з лав ПР, презентував новий політичний проект — ПРУ. Цапюк до останнього часу залишався керівником міської організації ПР та головою фракції в міськраді, незважаючи на саморозпуск депутатських фракцій ПР в області та районах.