У Кіровограді вручили перші два ID-паспорти громадянина України (ФОТО)

  • Сергій Муренець
  • watch_later 28 січня 2016, 16:56

  • visibility 77 переглядів

У Кіровограді вручили перші паспорти громадянина України у формі пластикової картки. Їх отримали 16-річні Максим Буяков та Олександра Шарова.

Про це Точці доступу повідомили в Управлінні Державної міграційної служби в області.

На даний час до територіальних підрозділів УДМС в області звернулось із заявами про оформлення та видачу паспорта громадянина України у формі пластикової картки 234 особи.

Обладнання для оформлення біометричних документів встановлено у підрозділах міграційної служби Добровеличківського, Долинського, Маловисківського, Олександрівського, Світловодського, Ульянівського районів, міста Олександрії та Кіровського району міста Кіровограда.

На паспорті-картці графічно нанесено чорно-біле фото, персональні дані особи, на чіп записано всі дані, які містяться на паспорті, а також кольорове фото, відомості про реєстрацію місця проживання та сімейний стан. 

Оформити нові документи 16-річні громадяни можуть у підрозділах УДМС за місцем реєстрації. Для оформлення паспорта необхідно надати свідоцтво про народження та бажано ксерокопії паспортів батьків. Документ вперше видається безкоштовно. Строки оформлення паспорта-картки становлять 30 календарних днів та у терміновому порядку – 10 днів. 


 Фото Олександра Козловського, Точка доступу