У Кіровограді повернуть маршрут №6 та аналог 50-го

  • Алла Зейферт
  • watch_later 30 червня 2014, 14:58

  • visibility 146 переглядів

Введення маршруту №6, який з’єднуватиме вулиці Бєляєва та Лісопаркову, стане наступним кроком у процесі удосконалення маршрутної мережі Кіровограда.

Про це повідомив на прес-конференції секретар міської ради Іван Марковський.

Також планується запровадити ще один додатковий маршрут, який сполучить вулиці Жадова і Лісопаркову.

– Про це нас неодноразово просили мешканці міста, адже Новомиколаївка не має сталого транспортного сполучення з центром та іншими точками міста. Людям доводиться добиратися до місця призначення із пересадками, що накладно і незручно. Спочатку нові маршрути діятимуть як тимчасові, а потім проведемо конкурс. Думаю, нестачі у претендентах не буде.

Іван Марковський нагадав також, що тариф у розмірі 2 гривні 50 копійок – тимчасовий, уже створено комісію з визначення економічно та соціально обґрунтованих тарифів. Очолив її заступник міського голови Сергій Васильченко. До її роботи активно залучатимуть громадськість. Члени комісії вивчать досвід інших міст України щодо організації роботи громадського транспорту, опрацюють розрахунки, надані перевізниками, узгодять їх з Антимонопольним комітетом та іншими контролюючими органами, щоб 1 вересня встановити економічно обґрунтований тариф. Та при цьому, наголосив Іван Марковський, міська влада має пам’ятати, що працює на громаду.

– Ми повинні враховувати те, що найближчим часом не підвищуватимуться ні зарплати, ні пенсії, тож тариф не має вдарити по кишенях кіровоградців. Інтереси громади – на першому місці.

За матеріалами Вечірньої газети