У Новоукраїнці чоловік приніс до поліції вибухівку з детонатором

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 28 березня 2018, 17:35

  • visibility 105 переглядів

У Новоукраїнцi чоловiк здав до вiддiлу полiцiї вибухiвку, яку незаконно зберiгав, i за рiшенням суду був звiльнений вiд кримiнальної вiдповiдальностi.

Про це повiдомляє Новоукраїнська правда.

Встановлено, що вибухiвку та детонатори чоловiк знайшов у лiсосмузi, що бiля с. Кам'яний Мiст Новоукраїнського району. Виявивши данi речi, вiн прибув до Новоукраїнського вiддiлу полiцiї та добровiльно віддав знайдене, яке незаконно зберiгав при собi.

Згiдно з висновком експерта, вилученi в чоловiка 200-грамова шашка пiкринової кислоти, двi запалювальнi трубки та електродетонатор були придатними для здiйснення вибуху.

У зв'язку з добровiльною здачею вибухових матерiалiв Новоукраїнський районний суд звiльнив чоловiка вiд кримiнальної вiдповiдальностi.

З 1 по 30 квiтня 2018 року на територiї областi та району проводитиметься мiсячник добровiльної здачi в органи Нацiональної полiцiї зброї, спецiальних засобiв самозахисту, вибухових матерiалiв та боєприпасiв. Громадяни, якi добровiльно здадуть зброю, звiльняються вiд кримiнальної та адмiнiстративної вiдповiдальностi, а та, що дозволена до реєстрацiї, а це – мисливська та газова, може бути за їх бажанням зареєстрована у власнiсть в установленому порядку. Зброю можна здати в органи Нацiональної полiцiї областi за мiсцем проживання, – наголосили в Нацполіції.

Читайте також: На Кіровоградщині заввідділенням медичного закладу попався на хабарі (ФОТО)

Читайте нас у Telegram та FacebookПідписуйтесь на наші сторінки та будьте в курсі останніх новин.