Вперше у Кропивницькому: день перейменування відзначать симфонічним концертом open air

  • Сергій Копотієнко
  • watch_later 7 липня 2018, 13:00

  • visibility 1023 перегляда

14 липня у Кропивницькому відзначатимуть другу річницю перейменування міста. Народний депутат Олександр Горбунов розповів про заходи, які відбудуться в цей день.

Про це з прес-конференції сьогодні, 7 липня, повідомляє кореспондент Точки доступу.

За словами народного депутата, цього дня на сценічному майданчику перед обласним академічним театром ім. М. Кропивницького відбудеться концерт Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України. Останнім часом він став популярним під артистичною назвою «Kyiv Fantastic Orchestra». Диригуватиме програмою видатний український маестро Віктор Плоскін.

Взяти участь у концерті запрошено знаменитого українського співака-тенора, кропивничанина Едуарда Мартинюка. Нині він – соліст Великого театру опери та балету Республіки Білорусь.

Програма концерту складається з шедеврів світової класики, але спеціальний акцент буде зроблено на музичній спадщині Марка Кропивницького. Спеціально для нашого міста створюється оркестрове попурі на теми творів нашого видатного земляка.

В цей же день в обласному центрі презентують програму Національного мистецького фестивалю «Кропивницький-2018». Цього року його гасло – «Герої серед нас».

Читайте також: Де відпочити на вихідних у Кропивницькому, 7 та 8 липня (ПРОГРАМА)