Жителя Кропивницького затримали на авто з підробленим номером (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 13 березня 2018, 14:10

  • visibility 159 переглядів

Екiпаж патрульної полiцiї пiд час патрулювання автомобiльної дороги М-04 Знам’янка-Луганськ-Iзварине виявили транспортний засiб iз ознаками пiдроблення номера кузова.

Про це повiдомляє прес-служба патрульної полiцiї областi.

Увагу патрульних привернув транспортний засiб ВАЗ 21013, що рухався по автомобiльнiй дорозi. На розсiювачах заднiх свiтлових приладiв автомобiля було нанесено тонування, що зменшує їх прозорiсть та є порушенням правил дорожнього руху.

Патрульнi зупинили авто, щоб вказати водiєвi на цю обставину. За кермом перебував чоловiк, житель Кропивницького, 1994 року народження.

Пiд час перевiрки документiв у водiя патрульнi виявили, що у нього немає дiючого полiсу страхування, що також є правопорушенням. Як результат, на водiя винесено постанову за статтею 126 КУпАП, яка передбачає вiдповiдальнiсть водiя за керування транспортними засобами без належних документiв.

Правоохоронцi прийняли рiшення перевiрити вiдповiднiсть записiв у реєстрацiйному документi на транспортний засiб та номера кузова автомобiля. У результатi перевiрки патрульнi виявили слiди механiчної змiни нанесених на шасi символiв та невiдповiднiсть VIN-номера тiй iнформацiї, яка вказана у документах на автомобiль.

Патрульнi викликали на мiсце подiї працiвникiв слiдчо-оперативної групи Олександрiйського вiддiлу полiцiї для з’ясування усiх обставин справи. Тепер пояснювати причини невiдповiдностi номера шасi записам у документах водiй буде слiдчим.

Читайте також: Як чоловік у Кропивницькому «грівся» в чужій оселі (ФОТО)

Читайте нас у Telegram та FacebookПідписуйтеся на наші сторінки та будьте в курсі останніх новин