Бойко: Замість підкупу перед виборами пенсіонерам потрібно щорічно індексувати пенсії

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 14 березня 2019, 13:45

  • visibility 24 перегляда

Пенсії повинні перераховуватися щорічно на розмір офіційної інфляції, а не замінюватися одноразовими виплатами перед виборами. Після оновлення влади боротьба з бідністю повинна стати основною національною ідеєю. Про це народний депутат, засновник «Опозиційної Платформи - За Життя» Юрій Бойко заявив в коментарі журналістам, передає сайт партії.

Бюджет вже п'ять років поспіль приймається за рахунок пенсіонерів, яким практично заморозили пенсію. Перед виборами просто намагаються якимось чином підкупити їх, додавши якусь символічну суму, яка в рази менша, ніж їм належить за законом. Така разова подачка від влади пенсіонерам - це лише мала частина вкраденого у них за кілька років, - підкреслив опозиційний політик.

Він зазначив, що через відсутність реального підвищення пенсій і неналежний контроль за цінами, пенсіонери стали найбільш вразливою частиною суспільства.

Згідно із законом пенсії повинні перераховуватися щорічно на розмір офіційної інфляції. Потрібно повернути реальний, дієвий контроль за цінами, щоб зарплати і пенсії не з'їдала інфляція, а наші пенсіонери не перетворювалися в найбідніших і знедолених людей не тільки в країні, але й у всій Європі. Тому після оновлення влади національною ідеєю має стати боротьба з бідністю, - заявив Юрій Бойко.

Парламентарій підкреслив, що наповнення Пенсійного фонду, ліквідація діри в ньому - це найбільш важке завдання, яке стоятиме перед новою владою, тому що це вимагає відновлення робочих місць, підтримки реального сектору економіки, збільшення зарплат.

Серед економічних завдань - за 3-5 років вийти на досить високий, ефективний рівень економіки. Відновлення економіки має йти логічним шляхом, який ми пропонували завжди, і ідеї якого перед виборами почав красти режим. Ми пропонуємо визначити 6-7 галузей-локомотивів, які є провідними в країні, і яким має надаватися максимальна підтримка. Це - космічна галузь, сільське господарство, автомобільна галузь, суднобудування, літакобудування, машинобудування. Коли в цих галузях створюється одне робоче місце, вони дають 10-15 в інших. Ми впораємося з цим завданням, і за 3-5 років в Україні буде ефективно працююча економіка, що дозволить підвищити рівень життя як працюючих, так і пенсіонерів, - акцентував Юрій Бойко.

Читайте також: Обов'язки президента: що може гарантувати глава держави

Передвиборча агітація