У Кіровограді відзначили 20 років від дня заснування Обласної спілки воїнів Афганістану

  • Катерина Федченко
  • watch_later 25 вересня 2015, 12:40

  • visibility 29 переглядів

20 років від дня заснування Обласної спілки воїнів Афганістану відзначили у Кіровограді сьогодні, 25 вересня, передає кореспондент Точки доступу.

Воїни-афганці та учасники АТО поклали квіти до монументу Воїнів-інтернаціоналістів та вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО на Фортечних валах. У Будинку офіцерів пройшли урочисті збори з нагоди 25-ї річниці створення Української спілки ветеранів Афганістану та 20-річчя створення Обласної спілки воїнів Афганістану.

- Зразу після виходу військ з Афганістану ми вирішили створити свою велику та потужну організацію щоб в подальшому боротися за свої права та допомагати один одному. 25-років тому була створена Всеукраїнська Спілка ветеранів Афганістану, а Обласна організація ветеранів Афганістану сьогодні відзначає 20-річчя. В Кіровограді сьогодні налічується 1200 воїнів -афганців, але у нас в організації не лише воїни-інтернаціоналісти, а є й  інші учасники локальних воєнних дій. В нашій організації є учасники, які проходили військову службу при колишньому Радянському Союзі у Чехословакії, Сирії, Лівії, В’єтнамі, Косово, Іраку, - зазначила голова міської спілки воїнів Афганістану Любов Дозор.

Фото Олександра Козловського, Точка доступу