Апаратуру обласної дитячої лікарні обслуговуватимуть японці

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 9 лютого 2015, 08:30

  • visibility 188 переглядів

Японське агентство міжнародного співробітництва "Джайка" буде співпрацювати з Кіровоградською обласною дитячою лікарнею.

Цьому пританню була присвячена суботня зустріч голови ОДА Сергія Кузьменка із представниками японської сторони.

Ініціативу проведення зустрічі виявила саме японська сторона. Як відомо, у 2008 році в Кіровоградській обласній дитячій лікарні було реалізовано проект "Поліпшення медичного обладнання для дитячих лікарень України". У рамках Проекту у тому ж році обласна дитяча лікарня отримала 142 одиниці медичного обладнання (комп'ютерний томограф, ультразвуковий допплер-апарат, набір для лапароскопічної хірургії, апарат для анестезії та інше медичне обладнання) на загальну суму 6,2 млн. грн.

японцыЗважаючи, що у минулому році була отримана інформація, що лікарні, якій приймали участь у Проекті, у тому числі і Кіровоградська, не можуть придбати запасні частини для деяких видів обладнання, а деяке обладнання має надзвичайну важливість під час лікувального процесу, японською стороною було прийнято рішення проведення післяпроектного співробітництва.

Японська сторона заявляє про свою готовність повністю проінспектувати передане обладнання, встановивши перелік не лише деталей, а і медичних апаратів, які морально застаріли і потребують заміни з урахуванням підвищення потреби у використанні.

Сергій Кузьменко запевнив, що обласна дитяча лікарня готова прийняти технічних спеціалістів агентства і надасть всю необхідну документацію, щодо використання медичного обладнання, переданого у рамках Проекту.

За матеріалами сайту КОДА.