Азаров у Москві збирається «рятувати» Україну

  • Катерина Федченко
  • watch_later 3 серпня 2015, 15:00

  • visibility 6 переглядів

У Москві створили "Комітет порятунку України".

Його очолив оголошений у розшук українськими правоохоронцями екс-прем'єр-міністр України Микола Азаров.

У презентації новоствореного комітету взяли участь розшукувані в Україні колишні народні депутати Володимир Олійник та Ігор Марков.

Цей "комітет" має намір вимагати дострокових президентських, парламентських і місцевих виборів. При цьому на пост президента України пропонують Володимира Олійника.

Організатори поширили "відозву" до українського народу, в якій викладається план дій з врегулювання ситуації в Україні і оголошується про "готовність комітету взяти на себе відповідальність за долю України".

Зокрема, в документі ігнорується факт російського вторгнення на Донбас і в Крим, і стверджується, що "країна втягнута в громадянську війну". При цьому в комітеті використовують класичні російські пропагандистські штампи: "Україну перетворили на нацистську державу. Бандерівців зробили героями. Над країною нависла задушлива атмосфера страху".

Серед першочергових рішень пропонується припинити боротися з російською агресією: "Скасуємо всі закони, постанови і рішення судів, пов`язані з мобілізацією і війною. Скасуємо військовий збір з громадян України". Також "комітет" висловився за федералізацію і надання російській мові статусу державної.

Джерело: fakty.ictv.ua