Батьківська плата за навчання в музичних школах Олександрії буде однією з найнижчих в області

  • Людмила Макей
  • watch_later 11 липня 2014, 11:29

  • visibility 184 перегляда

Виконавчий комітет Олександрійської міської ради погодив з 1 вересня новий розмір щомісячної батьківської плати за навчання в Олександрійській дитячій музичній, у Димитровській, Пантаївській дитячих музичних школах та Олександрійській дитячій художній школі.

Про це Точці доступу повідомили в Олександрійській міській раді.

Розмір батьківської плати в Олександрійській музичній школі становитиме 70 - 85 грн на місяць в залежності від виду навчання, у Димитровській і Пантаївській дитячих музичних школах – 48 - 58 грн, у художній школі 50 грн на місяць.

Від плати за навчання буде звільнено 30% учнів: діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, а також особливо обдаровані діти – переможці Міжнародних, Всеукраїнських конкурсів.

У міській раді зазначають, що навіть при підвищенні суми вартість батьківської плати в Олександрії буде нижчою, ніж у м. Знам’янці та Світловодську.

Наприклад, у Світловодській ДМШ вартість навчання коливається від 65 до 80 грн, в залежності від класу та музичного інструменту.