Березкін захотів побудувати качатник на Чернігівщині, але і там не дають

  • Алла Зейферт
  • watch_later 7 серпня 2014, 11:42

  • visibility 116 переглядів

Громадськість Чернігівській області виступає проти будівництва качиної ферми в Козелецькому районі.

У зв’язку із стурбованістю місцевих жителів Євминська сільрада, на території якого будується ферма, прийняла рішення звернутися до прокуратури області з вимогою перевірки будівництва на предмет екологічної безпеки, пише "Цензор.Нет".

Також депутати вирішили залучити київську юридичну фірму для представлення інтересів громади в судах.

Будівництво качиної ферми здійснюється кіровоградської промисловою групою «Креатив», почесним президентом якої є народний депутат України Станіслав Березкін.

На одному з чернігівських сайтів з'явилася інформація про те, що справжній інвестор будівництва є представником не Німеччини, а Росії. Раніше керівник ініціативної групи протесту Микола Чміль заявив, що піарники Березкіна намагалися спотворити факти і відобразити в ЗМІ акції протесту місцевих жителів проти будівництва як акції на підтримку.

Нагадаємо, раніше Березкін намагався побудувати качиний комплекс у Бобринецькому районі, однак люди були проти – боялися, що обміліють колодязі та джерела, оскільки потреба у воді майбутнього комплексу була значна. Після цього Березкін спробував створити „качатник” у Новомиргородському районі, але і туди його не пустили.