Більше сотні шкіл Кіровоградщини стануть літніми базами для вивчення англійської мови

  • watch_later 3 квітня 2015, 13:01

  • visibility 205 переглядів

Починаючи з червня цього року Міністерсво освіти і науки впроваджує всеукраїнський волонтерський проект «Літня школа англійської мови».

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі. Літні школи англійської мови будуть розташовані в приміщеннях усіх загальноосвітніх шкіл України і будуть мати вигляд таборів для відпочинку. Продовжуватися така програма буде від двох до трьох тижнів. «Взяти участь у літній школі англійської мови може кожен школяр абсолютно безкоштовно, незалежно від рівня знання мови, головне - бажання», - зазначив міністр.

Вже готові приймати абітурієнтів влітку 726 шкіл Дніпропетровської, 112 - Полтавській, 116 - Львівської та 102 школи Кіровоградської областей. Загалом, Міністерству вдалося залучити 440 студентів-волонтерів з 23 вищих навчальних закладів України, які охоче погодилися навчати школярів. Окрім студентів викладати англійську мову будуть викладачі шкіл, університетів і спеціалізованих курсів. За словами Сергія Квіта, в програму планується залучити також іноземців, які на той час будуть знаходитися в країні.

Міністерство освіти і науки вже почало співпрацювати з міжнародними волонтерськими організаціями, такими як Корпус Миру США в Україні, Програма Кактус, Європейська волонтерська служба, Союз «Форум», а також з видавництвами Oxford University Press, Мacmillan і Сambridge University Press.

Джерело