Благодійний фестиваль для дітей-сиріт «Мама + Я» у Кропивницькому: емоції та враження (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 12 вересня 2018, 11:25

  • visibility 110 переглядів

У Крoпивницькoму на теритoрії Кoвалівськoгo парку 10 вересня вперше відбувся благодійний Фестиваль «Мама + Я» для дітей-сиріт, багатoдітних рoдин, вихoванців інтернатів та дитячих будинків сімейнoгo типу. Участь у захoді взяли близькo 1,5 тисячі дітей з усієї oбласті.

Організаторка фесту, директор продюсерського центру ArtComb Ірина Ніколаєнко поділилася з Точкою доступу враженнями після проведення заходу:

Зранку після фестивалю я прокинулася абсолютно щасливою. Нам вдалося не тільки реалізувати задумане, а й перевершити самих себе! Більше того, я пишаюся, що всі заплановані локації були успішно реалізованими.

Вона розповіла, що рідко в одному місті вдається задіяти всі локації. Кропивницький же став у цьому плані унікальним – фест був повністю укомплектованим.

Ірина Ніолаєнко - праворуч

Підготовка й реалізація такого масштабного проекту вимагає величезних ресурсів і сил. До організації фестивалю «Мама + Я» в Кропивницькому долучилися обласна державна адміністрація, місцева влада та меценати.

Особливою популярністю не тільки для змагань, а й для селфі, користувалася локація, де проходили футбольні змагання. До речі, вона була й найбільш затратною. Реалізувати її вдалося завдяки політичній партії «Основа». В парку «Ковалівський» підготували спеціальне м’яке покриття для футболу, а для кожного учасника пошили форму та буци. Після змагань діти забрали футбольне екіпірування й зможуть користуватися ним у майбутньому.

Завдяки благодійній діяльності компанії «Велта» всіх учасників заходу забезпечили харчуванням, а призери отримали цінні подарунки.

Під час заходу до мене підбігла дівчинка, яка не була учасницею концерту, тому що не встигла зареєструватися. Вона зауважила, що готувала 3 місяці танець і дуже хоче виступити. Вперше за 12-річну програму фестивалю нам удалося включити її в програму. Дівчинка зайняла призове 3-є місце й отримала смартфон. Після концерту вона підбігла до мене зі слізьми на очах, обняла й дякувала. Такі зворушливі моменти запам’ятовуються найбільше й тільки заради них варто проводити такі фестивалі, - підсумувала пані Ірина.

Це було справжнє свято для малечі. Кожен учасник у підсумку отримав подарунок, а переможцям дісталися найбільш цінні презенти – ноутбуки, телефони, планшети.