Бойовики планують збільшити свою чисельність в 10 разів. В ДНР почалась мобілізація

  • Тетяна Бложко
  • watch_later 9 лютого 2015, 12:48

  • visibility 478 переглядів

Сепаратисти планують призвати до своїх лав до 100 тисяч нових бойовиків. Про це повідомляє російська агенція «РИА Новости». Як кажуть у самій ДНР, наразі чисельність їх формувань складає 7-15 тисяч, але точну цифру вони не розкривають.

Мобілізація нібито повинна бути добровільною, призовникам обіцяють обмундирування, навчання та грошове забезпечення.

"Мобілізація пачалась. У журналістів буде можливість відвідати один з військоматів та побачити все на власні очі", — заявив Едуард Басурин, заступник командуючого терористичною організацією.

Російські журналісти одразу прйняли запрошення та були розчаровані побаченим - жодних черг біля військоматів ДНР їм побачити так і не вдалось - повідомляє «РИА Новости». 

Терористи не розгубилися та на запитання щодо призову відповіли: «всі бажаючі відправляються одразу до того командиру, який їм імпонує».

Журналіст Точки доступу вирішив поцікавитися думкою самих донетчан. Як з’ясувалося, бажаючих стати «під рушницю» ДНР зовсім небагато. Навпаки чоловіки намагаються переховуватись від мобілізації, яка не є вже такою добровільною.

«Інколи чоловіків забирають посеред вулиці» - говорить Олег, мешканець Донецьку: «Не дивлячись на те, що у місті багато симпатиків ДНР, воювати вони не хочуть. Тому я впевнений, що 100 тисяч, які вони планують мобілізувати, це фікція, за якою сепаратисти хочуть приховати нове поповнення з Росії».

Мобілізацію невдовзі планує оголосити і ЛНР.