Бомжам в Олександрії допоможуть

  • Геннадій Рибченков
  • watch_later 7 листопада 2015, 10:03

  • visibility 28 переглядів

З метою убезпечення громадян, особливо людей похилого віку, які проживають самотньо, та бездомних осіб від переохолодження взимку, міський голова Олександрії Степан Цапюк підписав розпорядження про соціальний захист громадян у зимовий період 2015-2016 років.

Документом затверджено план заходів, координацію яких покладено на територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Олександрії та склад оперативного штабу для втілення термінових заходів.

Розпорядженням передбачається створення оперативної групи «Соціальний патруль» у складі представників територіального центру соціального обслуговування, міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міської організації Товариства Червоного Хреста, управлінь охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення, а також волонтерів.

Відповідними службами в осінньо-зимовий період буде здійснюватись перевірка усіх місць можливого перебування безпритульних осіб (теплотраси, підвали, ринки, вокзали, нежитлові будівлі), одиноких, самотньо проживаючих громадян похилого віку, інвалідів з метою запобігання їх загибелі від переохолодження та, у разі потреби, надання їм допомоги першої необхідності (продукти харчування, медикаменти, паливо, інше).

Крім того, у зимовий період буде організовано та забезпечено функціонування пунктів обігріву для осіб без визначеного місця проживання і проведення медичного обстеження даної категорії осіб за їх зверненням та надання їм, при потребі, медичної допомоги.

Також працюватиме «банк» одягу зимового асортименту і пункт прийому від населення продуктів харчування. У зимовий період буде організовано роздачу гарячої їжі, теплих речей тощо для громадян вищезазначених категорій.

З метою недопущення випадків переохолодження громадян протягом зимового періоду функціонуватимуть телефони гарячої лінії:

7-01-36 – територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Олександрії;

7-29-79 – управління праці та соціального захисту населення міської ради;

103 – станція Швидкої допомоги;

7-40-43 – приймальне відділення Міської лікарні №1.

Джерело: Олександрійська міська рада