Будівництво мосту через Інгул розпочато

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 10 листопада 2014, 11:47

  • visibility 256 переглядів

Роботи з будівництва пішохідного мосту через річку Інгул в районі обласного дитячо-юнацького центру вже розпочалися. Про це повідомляє Кіровоградська міська рада.

Сьогодні хід робіт проінспектували секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський з начальником управління капітального будівництва міськради Віктором Ксенічем.

Пішохідний міст з'єднає вулицю Каховську з парком ім. Пушкіна. Споруда буде цільнометалева, шириною 2,5 м і довжиною 28 метрів з рифленою підлогою та перилами, обладнана пандусами. В планах - облаштування та благоустрій в парку зони відпочинку.

- Питання спорудження такого мосту тягнеться вже десятиліття,- нагадав в.о. міського голови. - В травні після громадських слухань жителі мікрорайону звернулися з проханням посприяти вирішенню проблеми до депутата міськради Миколи Гамальчука, який і лобіював будівництво.

Після введення містка в експлуатацію кіровоградці, що живуть на лівому березі Інгулу, зможуть напряму потрапити до Кіровського суду, 1-ї поліклініки, санепідемстанції, а ті, хто мешкає на правобережжі – до 4-ї школи, ДЮЦу та інших установ, не витрачаючи зайвий час. Це буде набагато швидше і відпаде залежність від транспорту. Будівництво планують завершити до кінця року.