Компромісний варіант: Кіровоград можуть зробити Кропивницьким

  • Сергій Муренець
  • watch_later 17 лютого 2016, 09:55

  • visibility 196 переглядів

У Верховній Раді сьогодні може з’явитися законопроект від народного депутата Олександра Горбунова  про перейменування Кіровограда в Кропивницький. 

- Саме ця назва може об`єднати усі патріотично налаштовані кола нашої громади. Адже ім`я Кропивницького стоїть в одному ряду з борцями за незалежність і самостійність України, такими, як Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка та інших. Відтак Кропивницький вперше заявив перед світом, що українці – не просто народ, а нація, зі своїми культурою та звичаями» - саме так була обґрунтована назва "Кропивницький" мистецькою громадою нашого міста. І я згоден з цим, адже воно може стати мистецькою столицею України, ми можемо стати культурним, театральним центром нашої країни. Я особисто говорив і говорю – назва Інгульськ, на мій погляд, досить провінційна, - написав Олександр Горбунов на своїй сторінці у Фейсбуці

Зазначимо, що Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування прийняв рішення і винесе на розгляд парламенту у четвер, 18 лютого, Постанову про перейменування Кіровоград в місто Інгульськ.