Чоловіча демісезонна куртка 2020

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 24 листопада 2020, 14:25

Для любителів кежуал і спортивних стилів популярні будинки моди знайшли альтернативний варіант чоловічого пальто - демісезонні куртки. Ця категорія включає в себе великий список видів чоловічих курток, які прославилися своїм комфортом і практичністю. Ознайомитися з ними ви можете, перейшовши за цим посиланням https://bolf.ua/rus_m_Мужская-одежда_Куртки-мужские_Куртки-демисезонные-1915.html.

Що таке демісезонна чоловіча куртка?

Демісезонна чоловіча куртка - це елемент верхнього одягу, який призначений для носіння в нестійку або перехідну пору року, до таких відносять періоди з осені на зиму і з зими на весну.

Слово «демісезон» в перекладі з французької мови означає кордон сезонів, що найкращим чином описує період, придатний для цієї категорії одягу.

Головною особливістю демісезонних курток є їхня легкість і практичність. Їх роблять з матеріалів, які призначені для захисту вашого тіла від рвучких вітрів або раптових дощів. У них ви не знайдете матеріалів утеплювачів підкладок, які забезпечують додаткове тепло. Але тут ви будете мати велику кількість манжет по всій куртці, які не дозволяють вітрі продувати отвори, і щільний матеріал.

Види чоловічих демісезонних курток

Найпопулярнішими демісезонними чоловічим куртками є: джинсові, бомбер, вітровки, шкіряні і стьобані.

Джинсовий куртка (джинсовка) відмінно підходить для перехідної пори року. Якщо мова йде про осінь, то краще за все носити її в ранній період, коли кількість опадів мінімальна. Роблять дані куртки з щільного деніму, який добре справляється з вітрами і дуже стильно впишеться практично в будь-який образ.

Бомбери вважаються найпопулярнішими серед всіх інших. Манжети по всій куртці надають додатковий захист від вітру. Більшість курток такого фасону мають капюшон, що безсумнівно важливо, коли мова йде про дощ.

Шкіряні куртки або шкірозамінник краще за інші захистять ваше тіло від проливних дощів - вони просто-напросто не промокнути. Але відсутність капюшона - великий мінус, якщо ми говоримо про регіони з частими опадами.

Серед дорослих чоловіків популярні стьобані куртки, які робляться з тих же матеріалів, що і бомбери, додатково прострочивши весь фасон. Вони добре захищають тіло від дощу і вітру, виконуючи свою функцію на 100%.

Найбільш легкою моделлю демісезонних курток є вітровка. Капюшон і манжети захистять вас від вітру і легкого дощу. Найчастіше їх купують спортсмени.

Реклама