ДАІ-шники області просять не пропонувати їм хабарів

  • Алла Зейферт
  • watch_later 4 вересня 2014, 10:34

  • visibility 14 переглядів

Працівниками Державтоінспекції Кіровоградщини зафіксували 25 спроб дачі водіями хабара правоохоронцям, з метою уникнення відповідальності за скоєне правопорушення.

Про це Точці доступу повідомили у СПР УДАІ в області.

Зокрема, 31 серпня в Олександрії під час проведення операції «Пішохід» 38-річний чоловік запропонував інспектору ДПС ДАІ 50 гривень за нескладання адмінпротоколу за порушення ПДР (перехід проїзної частини поза пішохідним переходом).

2 вересня у селі Верблюжка за порушення правил дорожнього руху інспектори ДАІ зупинили мотоцикл «Днепр-11» без державного номерного знаку, водій якого намагався уникнути адміністративної відповідальності за допомогою 50 гривень.

Усі події внесені до Єдиного реєстру досудового розслідування та порушені кримінальні провадження за ч.1 ст.369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

У зверненні ДАІ до водіїв сказано: «Державтоінспекція Кіровоградщини у черговий раз звертається до всіх водіїв з проханням обов’язково дотримуватись Правил дорожнього руху, а у разі їх порушення не намагатись за допомогою дачі хабара уникнути адміністративної відповідальності. Адже кожен працівник ДАІ отримав доручення начальника Департаменту ДАІ щодо відповідного документування таких неправомірних дій за допомогою фото – і відеозйомки. А у випадку такої фіксації керманичу авто доведеться відповідати не тільки за вчинення адміністративного порушення, а також і за кримінальне правопорушення».