Даішники почали документувати хабарництво на дорогах (ФОТО)

  • Людмила Макей
  • watch_later 18 червня 2014, 18:17

  • visibility 99 переглядів

Кожен працівник ДАІ отримав доручення начальника Департаменту ДАІ — документувати за допомогою фото – і відеозйомки кожну спробу вручення хабара водіями авто.

Про це Точці доступу повідомили в секторі профілактичної роботи управління державтоінспекції Кіровоградської області.

Відтак автовласникам, які звикли відкуплятися від інспекторів, доведеться відповідати не тільки за адміністративні, а й за кримінальні правопорушення.

За статистикою, найчастіше водії пропонують хабарі тоді, коли їх затримали за перевищення швидкості, перебування за кермом у нетверезому стані, відсутність посвідчення чи інших необхідних документів.

Так, в області лише цього тижня зафіксовано дві спроби вручення водіями хабара правоохоронцям.

2-16 червня на вулиці Полтавській водій М. намагався дати хабара інспекторам ДПС в обмін на  неоформлення протоколу про порушення правил зупинки-стоянки.

Ще один випадок був зафіксований на стаціонарному посту ДПС в Олександрівському районі. Інспектори зупинили автомобіль Мерседес Віто, яким керував мешканець сусідньої області. Під час перевірки документів виявили, що відсутній поліс обов’язкового страхування транспортного засобу. Водій пропонував інспекторам гроші в обмін на уникнення адміністративної відповідальності. Проте працівники ДАІ склали протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 126 КУпАП.

Обидві події внесені до Єдиного реєстру досудового розслідування та порушені кримінальні провадження за ч.1 ст. 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».