Депутати міськради відмовилися звертатися до ВР щодо призначення дати виборів мера

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 9 вересня 2014, 12:28

  • visibility 7 переглядів

Депутати Кіровоградської міськради не проголосували за проект рішення членів ради депутатської групи ,,За добробут міста” (Ігор Волков, Юрій Тітов) щодо призначення позачергових виборів Кіровоградського міського голови, передає кореспондент Точки доступу.

У проекті рішення йшлося про надсилання до Верховної Ради України звернення щодо призначення позачергових виборів Кіровоградського міського голови. У Верховній Раді України зареєстровано «Проект Постанови про призначення позачергових виборів Кіровоградського міського голови (Кіровоградська міська рада Кіровоградської області)» № 4223а від 02 липня 2014 року відповідно до пункту 1 якого пропонується призначити позачергові вибори Кіровоградського міського голови на неділю, 26 жовтня 2014 року.

Відповідно до частини першої статті 15 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», позачергові місцеві вибори призначаються не пізніше ніж за шістдесят днів до дня виборів, а виборчий процес розпочинається за 50 днів до дня позачергових місцевих виборів.

Тому Кіровоградське міська рада хотіла клопотати перед Верховною Радою України про розгляд на найближчому пленарному засіданні питання про призначення позачергових виборів Кіровоградського міського голови і прийняття відповідної Постанови Верховної Ради України.