Десантники з Кіровограда просять придбати їм амуніцію

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 3 липня 2014, 17:19

  • visibility 45 переглядів

Кіровоградські військовослужбовці з 3-го десантного полку спецпризначення, які беруть участь в АТО, просять жителів міста та області придбати дня них форму, берци та бронежилети, передає кореспондент Точки доступу.  

За словами кулеметника третього полку Олексія Папуша, на сьогодні на трьох солдатів є лише один бронежилет. Також військовим не вистачає касок та засобів зв'язку. Фактично держава нічим із необхідної амуніції солдатів не забезпечила.

Водночас, за словами Олексія, учасникам АТО за останній місяць збільшили заробітну плату в середньому на три тисячі гривень, в залежності від звання.

Ті, хто бажають допомогти кіровоградським військовослужбовцям, можуть перераховувати кошти картку Приватбанку № 5457 0822 3285 2967 (Оксана Господарик).

Увага! Цей рахунок буде дійсним протягом 3 днів, після чого кошти необхідно буде перераховувати до благодійного фонду Самооборони.

Нагадаємо, 13 квітня 2014 року в. о. президента України Олександр Турчинов заявив: для того, щоб зупинити розгул тероризму, організованого російськими спецслужбами у східних регіонах України, Рада нацбезпеки та оборони розпочинає широкомасштабну антитерористичну операцію (АТО) з залученням Збройних Сил України.

20 червня Президент Петро Порошенко оголосив перемир’я до 22:00 27-го, але потім продовжив його ще на 72 години.

30 червня Порошенко заявив про припинення перемир’я та початок повномасштабних дій проти сепаратистів.