Демкоаліція у Кропивницькому проголосувала за 4 питання та залишила сесію (ФОТО)

  • Оксана Березовська
  • watch_later 20 червня 2017, 12:15

  • visibility 149 переглядів

У Кропивницькому сьогодні, 20 червня, нарешті відбулося перше засідання дев'ятої сесії міської ради. 

Таку інформацію з місця події передає кореспондент Точки доступу. 

Нагадаємо, через політичну кризу депутати міської ради вже кілька разів не могли розпочати роботу.

На погоджувальних нарадах депутатам вдалося погодити чотири питання, які першочергово було винесено на розгляд у проекті порядку денного. Це ті, що потребували термінового вирішення: "Про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста"; внесення змін до бюджету, що стосувалися погашення різниці в тарифі на теплопостачання, кошти на яке передбачено державною субвенцією; питання про депутатські запити, а також про надання гірничого відводу для ДП "Схід ГЗК".  Всі ці питання отримали підтримку більшості депутатів, однак брати участь у подальшому розгляді питань порядку денного "демократична коаліція" відмовилась.

Сьогодні ми, представники демократичної коаліції, прийшли в цей зал і зареєструвалися для того, щоб підтримати ці чотири питання та зняти соціальну напругу в місті, – зазначив депутат Володимир Смірнов. – Але блокування сесії продовжиться. Тому я звертаюсь до вас, Андрій Павлович, щоб ви після прийняття цих чотирьох рішень не маніпулювали нашою реєстрацією і не проводили подальше голосування за інші питання без нашої участі, а продовжили діалог, пошук компромісу й шляхи виконання вимог, висунутих громадянам.

Таким чином, після розгляду 4 питань, міський голова оголосив перерву у засіданні сесії. Про дату і час проведення наступного буде оголошено згодом. 

Фото – Олександра Козловського.