Для добудови "будинку військових" в Кіровограді вже закуповують матеріали

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 21 квітня 2015, 12:41

  • visibility 134 перегляда

Житловий довгобуд в Кіровограді, більше відомий як "будинок військових", все ж таки завершать.

Багатоповерхівку по вулиці Космонавта Попова, 16/17 в обласному центрі знову почнуть добудовувати: Міністерством розпочато процедуру закупівлі матеріалів на добудову другої черги цього 140-квартирного будинку. Це дасть змогу забезпечити квартирами 70 сімей військовослужбовців, що стоять в черзі на отримання житла.

Про це йдеться в повідомленні народного депутата від Кіровограда Костянтина Яриніча:

"Сьогодні нарешті отримав відповідь від Міністерства оборони України на своє депутатське звернення, щодо вжиття заходів, спрямованих на забезпечення житлом військовослужбовців та їх сімей у Кіровограді. Я просив уряд зробити все можливе аби прискорити завершення будівництва квартирного житлового будинку по вулиці Космонавта Попова, 16/17.

У відповіді зазначено що Міністерством розпочато процедуру закупівлі матеріалів на добудову другої черги цього 140-квартирного будинку. Це дасть змогу забезпечити квартирами 70 сімей військовослужбовців, що стоять в черзі на отримання житла.

Відповідний фінансовий ресурс на завершення будівництва Міністерством оборони України вже виділено!

Нарешті ця проблема зрушила з місця, і я очікую, що найближчим часом родини кіровоградських військовослужбовців отримають нове житло".