Для „Кіровоградтепло” також встановили тарифи на тепло

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 21 жовтня 2014, 13:09

  • visibility 648 переглядів

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» повідомляє, що на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), яке відбулося 17.10.2014 р., був встановлений новий тариф на послугу з централізованого опалення, що надається населенню м. Кіровограда ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА».

Про це Точці доступу повідомили в адміністрації ДП „Кіровоградтепло”.

Для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 456,56 грн/Гкал (з податком на додану вартість).

Для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 11,02 грн. за 1 кв. м за місяць протягом опалювального сезону (з податком на додану вартість).

Зазначені тарифи вступають в дію з моменту офіційного опублікування відповідної постанови НКРЕКП, а до цього часу переконливо просимо вас терміново погасити борги за послуги теплопостачання, накопичені протягом минулих опалювальних сезонів.

Нагадаємо, на цьому ж засіданні НКРЕКП встановлено тарифи з централізованого опалення для ще одного теплогенеруючого підприємства Кіровограда – КП «Теплоенергетик».