Дніпропетровський Правий сектор таки пікетував кіровоградську прокуратуру

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 27 червня 2014, 10:40

Близько півсотні активістів Правого сектору з Дніпропетровська пікетували Кіровоградську обласну прокуратуру пізно ввечері вчора, 26 червня, пише «Рідний Кіровоград».

Частина з них зайшла до будівлі прокуратури з вимогою відпустити людей, що 25 червня зі зброєю захопили нафтопереробне підприємство у Долинській.

Мітингувальники співали гімн України та вигукували «Слава Україні!»

Нагадаємо, дніпропетровський Правий сектор узяв на себе відповідальність за захоплення нафтопереробного заводу в Долинській. Дев’ятьох чоловіків, які брали участь в атаці підприємства, затримали правоохоронці, вилучивши при цьому в них арсенал зброї.

Голова ОДА Олександр Петік повідомив, що затриманих нападників вночі доставили до Кіровограда, потім їх розділили й розвезли по різних містах, аби уникнути можливих спроб визволення.

Точка доступу з власних джерел дізналася прізвища всіх нападників.

Правий сектор оголосив загальну мобілізацію і збирався пікетувати облдержадміністрацію та прокуратуру в Кіровограді на сьогодні, 26 червня.

Правоохоронці зупинили автобуси з бійцями Правого сектору з Дніпропетровська, які їхали пікетувати Кіровоградську обласну прокуратуру, в Аджамці Кіровоградського району.

Міліція заявила, що бійці Правого сектору, які рухалися колоною з двох мікроавтобусів та двох легкових авто з Дніпропетровська до Кіровограда, намагалися скинути у кювет ДАІшну машину.

Одному автобусу з бійцями Правого сектору з Дніпропетровська вдалося прорватися до Кіровограда, але на вулиці Полтавській його зупинили правоохоронці.