Дзвінки з Криму на Україну подорожчають в чотири рази

  • watch_later 2 квітня 2015, 04:27

  • visibility 18 переглядів

З 1 квітня вартість дзвінків для абонентів МТС Краснодарського краю Російської Федерації, за яким закріплені кримські абоненти, на телефони МТС Україна, піднялася в чотири рази. Про це повідомляється на сайті для абонентів МТС Краснодарського краю і Республіки Адигея. 

«З 1 квітня закінчується промо-період зі спеціальною вартістю дзвінків на номери Україні для абонентів тарифного плану«Супер МТС». Після закінчення промо-періоду для абонентів зазначеного тарифного плану вартість вихідного дзвінка на номери МТС Україна складе 10 рублів за хвилину, на інших операторів України - 15 рублів за хвилину. Інші параметри тарифного плану залишаються без змін», - таке оголошення розміщено на ресурсі.

Раніше вартість дзвінка на телефони абонентів МТС Україна становила 2,5 рубля за хвилину.

У той же час в довідковій службі компанії МТС Україна таку інформацію не змогли ні підтвердити, ні спростувати, посилаючись на незалежну роботу операторів МТС-Україна і МТС-Росія, -повідомляє кореспондент Крим.Реаліі.

Після анексії Криму Росією в березні 2014 року, на півострові припинили працювати майже всі українські оператори мобільного зв'язку.

Джерело: Крим. Реалії.