Фермерське господарство у Новоархангельському районі захоплювали з краденою зброєю

  • Андрій Лисенко
  • watch_later 7 липня 2014, 15:49

  • visibility 63 перегляда

Правоохоронці затримали 7 осіб на чолі з організатором, які мають відношення до позбавлення волі керівника сільськогосподарського підприємства Новоархангельського району та вимагання від нього передачі прав на зібраний урожай і майно.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі прокуратури області.

Крім того, в рамках досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом подій у Новоархангельському районі, завершено перевірку вилученої зброї.

За її результатами встановлено, що один із пістолетів ПМ значиться як викрадений під час нападу на Львівське міське управління міліції, інший ПМ належить мешканцю Запоріжжя, який зник безвісті, сама зброя вважається втраченою, пістолет ПСМ-Р фігурує у кримінальному провадженні — викрадений у мешканця Тернопільської області.

Варто також зазначити, що автотранспорт, на якому прибули вказані особи, мав номерні знаки «АЗОВ» (назва спецбатальйону МВС України), що в певній мірі дозволило озброєним «візитерам» безперешкодно пересуватися територією області.

Нагадаємо, спробу рейдерського захоплення припинили мешканці села Покотилове Новоархангельського району вчора, 6 липня. 40 осіб у камуфляжі на авто і представилися батальйоном «Азов» із метою допомогти вчинити рейдерське захоплення.